Září 2009

Co víc říct..Snad jen..Díky..

14. září 2009 v 12:46 _DeAR DiARy_
Čauky Lidi...Podlouhý době zpět...Určitě chcete wyswětlení, proč jsem tady tak dlouho nebyla...Mě to poslední dobou nebawí-Blogařit..Sem tak trochu zjistila, že jsem na blog tak moc chodila, protože jesme moc nechodila wen..neměla sem moc kamarádů, a tady sem měla spoň ty "virtuální"..Ae ted chodím wen pořád..Se Zuzkou..Dříw sme spolu byli prefekt dwojka.. potom se to nějak "zwrtlo" a odloučili sme se..A ted sem se zase dali "dohromady"..Tkže chodíme pořád wen a je to prostě super..Proto ted nemám čas ani náladu chodit sem..je to asi tím že se wypowídám u Zuzky, tak už nemám potřebu tady..
Mrzí mě to už proto, že tady sem poznala fakt fajne lidičky..Hlawně SB_VikuSHkáÁ..Tolik sme se spolu nasmáli a a ty wály..No LOL..Potom Slečna Bamboo.. WeroničQa..°°<V€rU$h>°°..
A plno dalších..Díky za příjemný chwíle stráwený tady..
Tím wším chci říct, že POZASTAWUJU..Těžko říct na jak dlouho..Možná na dýl..Možná jen na chwilu..Nechci wám říkat at si mě nemažete nebo tak.,.Nechám to na wás..Já si seznam SB nechám w takowým stawu, w jakým je teď..A kdybych se snad wrátila, tak wás obejdu a řeknu co a jak..Díky za pochopení..Waše..supermanSŽ..


*_KuSoWkA_14_*

2. září 2009 v 21:38 *_KuSoWkY_*
Nfm proč...Ale thle kusovka se mi njvíc líbí..x)


První školní den + hezoun v zelenym..Uáá...=O*

1. září 2009 v 21:18 _DeAR DiARy_
Čauky Brouci....Tk jak ste si užili první školní den?..!811!..Já tak jako normálka..Ale znáte to..Bude to nezwyk zse wstáwat tk brzo..pixel..A ještě k tomu se učit..OMG..!1321!..
Jináč dneska sme stáli se Zuzoušem na městě u takowýho zlatnictví....A ted šel kolem tkowej kluk se zeleným tričkem..a usmál se na mě..Uááá!1107!..On byla prostě ůžasnej...ty oči..ten ůsměw...Sežeru hoo..!811!..Wyjaádřila bych pro něj swůj nejwěčí obdiv_Hami ňami Hami ňami..!1107!....Fkt šukézní byl..pixel
No nic..Už končim...Waše supermanSŽ..

____________________________________________________________________


VýMěNnÉ iKoNkY