páár wtíípkůů...:D

22. května 2008 v 23:01
Hej pani, kolik musím mít dětí, abych brala 30 000 podpory? Dvanáct! Joj,...to abych ještě tři utopila!
Slon se ptá velbloudice: "Proč máš svá prsa na hřbetě?" "Hmmm," odpovídá velbloudice, "zajímavá otázka od někoho, komu visí šulin z ksichtu ... "
Potká takhle slon nahého muže a začne se strašně smát.Směje se až mu tečou slzy,vůbec není k utišení.Když se konečně dost nasměje,zeptá se muže:prosím tě,jak se s tímhle můžeš vůbec nažrat?
Jdou tři chlapi po smrti do ráje a u brány je zastaví svatý Petr a říká:Nyní mi řekněte,jak jste zemřeli a já vás podle toho pustím do ráje.První říká:přijedu o den dříve ze služební cesty a najdu ženu v posteli úplně vzrušenou a svlečenou,tak začnu prohledávat byt,nikde nic.Pak vtrhnu na balkon a vidím chlapa,jak visí z mého balkonu na laně.Vezmu nůž a odříznu ho.Spadl dolů a plazil se pryč.Tak vezmu starou ledničku co máme na balkóně a hodím ji na něj.Pak mi dojde že sem ho zabil a skočím dolů.A ty?ptá se svatý Petr toho druhého.Já si natírám zábradlí u balkónu a najednou mě někdo odřízne.Spadnu dolů,zlomím si páteř a plazím se pryč.Pak na mě ještě někdo hodí ledničku.A jak si zemřel ty?Ptá se svatý Petr toho třetího.Ten se usměje a řekne:Sedím si tak v lednici……
Přijde Pepíček ze školy a povídá tatínkovi že dostal pětku z matematiky.Jak to??Ptá se podrážděně otec.Nejdříve se mě učitelka zeptala kolik je 3×2.A já ji odpovídám že šest,říká Pepíček.No to je správně na to tatík.Pak se mě zeptala kolik je 2×3,povídá Pepíček.Jakej je v tom dopr….. rozdíl??rozčílí se tatík.Přesně to jsem řekl,odpovídá Pepík.
NA VEČÍRKU..... Na firemním večírku se nakloní pan Novák k číšníkovi a povídá: Zabalte mi, prosím vás, několik řízků pro psa. Vedle sedící synek radostně vykřikne: Jéé, tati, ty mi chceš vážně koupit psa?
NÁMLUVY...Říká kanibal svému otci: Zítra jdu požádat o ruku své nastávající...Blbče, řekni si aspoň o nohu, tam je víc masa!
MANŽELSKÁ HÁDKA... Pan Novák prosí manželku: Proboha, počkej s těma nadávkama, až tu nikdo nebude. Vždyť tu nikdo není! Zavrčí manželka. A co já?!
NA VLASTIVĚDNÉ PROCHÁZCE...Pan učitel jde se svou třídou na vlastivědnou procházku, když najednou na kraji lesa uvidí ohryzaný stromek. Podívej se na to, Pepíčku. Kdo myslíš, že to udělal? Já nechci žalovat, pane učiteli, ale určitě to byl někdo z béčka!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
____________________________________________________________________


VýMěNnÉ iKoNkY